Василя Стуса 2Б
ПН-ВС 08:00 - 18:00
Оновлена Tesla Model S:

Лютий 23. 2021

admin

Електрокар Tesla Model S вперше серйозно оновився з моменту появи моделі на ринку в 2012 році. Комплексна модернізація принесла трохи змінений екстер’єр, повністю перероблений салон і нову 1034-сильну версію з приставкою Plaid: такий седан розганяється з місця до 100 кілометрів на годину всього за 2,1 секунди, а запас ходу складає 840 кілометрів. У Tesla стверджують, що це «машина як найшвидше розганяється, з усіх що коли-небудь випускалися серійно».

Топова версія швидкісного позашляховика комплектується захистом днища, модернізованими ременями і іншими елементами, що підвищують його прохідність. Авто не призначене для доріг загального користування, тож було випущено обмеженою серією – всього 50 екземплярів.

Що зазнало модернізації?

Оновлену Tesla Model S можна зовні відрізнити від дорестайлінгової за новими бамперами, що втратили противотуманні фари, відсутності хромованих молдингів – їх замінили на темні декоративні деталі, а також по іншому дизайну дисків. Зате салон електрокара виглядає революційно: в Tesla вирішили позбутися від стандартного керма, встановивши замість нього штурвал – нестандартне рішення для серійного автомобіля. Однак поки подробиці про доопрацювання рульового механізму в компанії не розкривають.

ГАРАНТОВАНО КРАЩА ЦІНА НА КОМПЛЕКС ПОСЛУГ
Економія від 200 $ на послуги підбору, логістики, експедирування та митного оформлення.